Laden...

Gemeente Geldrop-Mierlo
Postbus 10101
5660GA Geldrop
T: 14 040
E: vragen@geldrop-mierlo.nl

Raadsleden

De laatste gemeenteraadsverkiezingen waren op 19 maart 2014. Aan de hand van de uitslag zijn de 25 zetels verdeeld over 9 fracties. Op deze pagina's vindt u alle partijen en raadsleden. DGG (6 zetels)...

Zoekresultaten

Wordt geladen...

Raadsleden

De laatste gemeenteraadsverkiezingen waren op 19 maart 2014. Aan de hand van de uitslag zijn de 25 zetels verdeeld over 9 fracties. Op deze pagina's vindt u alle partijen en raadsleden. 

DGG (Democratische Groepering Geldrop)

website: www.dgg-geldrop-mierlo.nl

Raadslid Frans Stravers

F.J.M.C. (Frans) Stravers (fractievoorzitter)

Jan Evertsenstraat 29
5666 GL Geldrop
f.stravers@geldrop-mierlo.nl

Raadslid Claudia Aarts

C.E. (Claudia) Aarts-Averink

Losweg 19
5663 AR Geldrop
c.aarts@geldrop-mierlo.nl

Raadslid Dirk van Weert

H.E.J. (Dirk) van Weert

Vlasstraat 6
5667 RW Geldrop
d.v.weert@geldrop-mierlo.nl

Frits van den Eijnden 

G.A.E.J.P. (Frits) van den Eijnden

Pagestraat 2
5663 EW Geldrop

f.van.den.eijnden@geldrop-mierlo.nl

Raadslid Eric Ketelaars

J.H.J. (Eric) Ketelaars

Molenakker 10
5664 ET Geldrop
e.ketelaars@geldrop-mierlo.nl 

Raadslid Henk Dielis

H.J.M. (Henk) Dielis 

Bofur 6
5661 AX Geldrop
h.dielis@geldrop-mierlo.nl

CDA

www.cdageldrop-mierlo.nl

Raadslid Mark Claasen

M.J.J. (Mark) Claasen (fractie-voorzitter)

Hooghuis 19
5731 MR Mierlo
m.claasen@geldrop-mierlo.nl

Raadslid Irene Neele-Janssen

I.A.J.G. (Irene) Neele-Janssen

Ransuil 8
5731 XB Mierlo
i.janssen@geldrop-mierlo.nl

Harryv.Lipzig

H.T.M. (Harry) van Lipzig

Burgemeester van Kuikstraat 34
5731 WB Mierlo
h.v.lipzig@geldrop-mierlo.nl

Raadslid Arnold van den Bulk

A.C.M. (Arnold) van den Bulk

Donjon 94
5664 PD Geldrop
a.v.d.bulk@geldrop-mierlo.nl

DPM (Dorpspartij Mierlo)

www.dpm.nu

Raadslid Hans van de Laar

J.A.T.M. (Hans) van de Laar (fractievoorzitter)

Hertenkampstraat 7
5731 JB Mierlo
h.v.d.laar@geldrop-mierlo.nl

Raadslid Jan Peters Rit

J.H.G. (Jan) Peters-Rit

De Loo 85
5731 MP Mierlo
j.peters-rit@geldrop-mierlo.nl

Raadslid Hanneke Meulendijk

J.F.P. (Hanneke) Meulendijk- v.d. Pasch

Muldershuis 26
5731 MS Mierlo
h.meulendijk@geldrop-mierlo.nl

VVD

www.geldrop-mierlo.vvd.nl

Raadslid Frits van de Mosselaar

G.G.J.M. (Frits) van de Mosselaar (fractievoorzitter)

Neerakker 8
5731 VH Mierlo
f.v.d.mosselaar@geldrop-mierlo.nl

Raadslid Juliëtte Kuiperi-Meesters

M.J. (Juliëtte) Kuipéri-Meesters

Durin 11
5661 AL Geldrop
j.kuiperi@geldrop-mierlo.nl

Raadslid Thomas Schouten

T. (Thomas) Schouten

EIndhovenseweg 56
5662 AB Geldrop
t.schouten@geldrop-mierlo.nl

D66

www.d66geldrop-mierlo.nl

Raadslid Ton van Happen

A.G.J. (Ton) van Happen (fractie-voorzitter)

Merijn 1
5663 SP Geldrop
t.v.happen@geldrop-mierlo.nl

Raadslid Basil Cuppen

B.W.A. (Basil) Cuppen

Heer van Rodestraat 57
5731 VN Mierlo
b.cuppen@geldrop-mierlo.nl

Raadslid Rene van Eck

R.J.H. (René) van Eck

Ganseboom 101
5662 VC Geldrop
 
Raadslid Roy Schroemges

R. (Roy) Schroemges (fractie-voorzitter)

Reinoutlaan 242
5665 AE Geldrop
r.schroemges@geldrop-mierlo.nl

Tonny Meulendijks

T. (Tonny) Meulendijks-Maas 

Brugstraat 20
5731 HH Mierlo
t.meulendijks@geldrop-mierlo.nl 

Raadslid P.A.H.C (Patrick) de Vet

P.A.H.C. (Patrick) de Vet

Reigerstraat 5
5667PT Geldrop
p.d.vet@geldrop-mierlo.nl

Groen Links

www.geldrop-mierlo.groenlinks.nl
 

Raadslid Rob van Otterdijk

R.J.M. (Rob) van Otterdijk (fractievoorzitter)

Schepenenstraat 21
5663 ET Geldrop
r.v.otterdijk@geldrop-mierlo.nl

Raadslid Niek Engbers

N. (Niek) Engbers 

Rivershof 1
5731 HC Mierlo
n.engbers@geldrop-mierlo.nl

PvdA (Partij van de Arbeid)

www.geldrop-mierlo.pvda.nl

Raadslid Richard van de Burgt

R.H.M. (Richard) van de Burgt (fractie-voorzitter)

Vendelier 1
5663 AN Geldrop
r.v.d.burgt@geldrop-mierlo.nl

Documenten

Raadsleden maken op grond van artikel 12, lid 1 van de Gemeentewet openbaar welke nevenfuncties zij vervullen. De nevenfuncties zijn opgenomen in het overzicht. Nevenfuncties raadsleden juli 2017 (pdf, 72 kB)

Bereikbaarheid en contact

telephone 100x100 Telefoonnummer 14 040
email 100x100 gemeente@geldrop-mierlo.nl

location 100x100 Locatie Raadsvergaderingen
Hofdael, Molenstraat 23, Geldrop

letter 100x100 Postadres gemeenteraad
Postbus 10101  5660 GA Geldrop

openingstijden 100x100 Openingstijden gemeentehuis