Gemeente Geldrop-Mierlo
Postbus 10101
5660GA
T: 14 040 of (040) 289 38 93
E: vragen@geldrop-mierlo.nl

Raadsleden

De laatste gemeenteraadsverkiezingen waren op 21 maart 2018. Aan de hand van de uitslag zijn de 25 zetels verdeeld over 8 fracties. CDA (5 zetels) DGG (5 zetels) VVD (4 zetels) DPM (3 zetels) GroenLinks...

Zoekresultaten

Wordt geladen...

Raadsleden

De laatste gemeenteraadsverkiezingen waren op 21 maart 2018. Aan de hand van de uitslag zijn de 25 zetels verdeeld over 8 fracties.

 

CDA 

Website: https://www.cda.nl/noord-brabant/geldrop-mierlo/ 

AFT_0478 

M.G.A.F. (Mark) van Schaijk (fractievoorzitter)
Luchen 3
5731 PZ Mierlo
m.van.schaijk@geldrop-mierlo.nl 

Mark Claasen 

M.J.J. (Mark) Claasen
Hooghuis 19 
5731 MR Mierlo
m.claasen@geldrop-mierlo.nl 

Irene Neele-Janssen 

I.A.J.G. (Irene) Neele-Janssen
Leeuwerik 57
5731 SM Mierlo
i.janssen@geldrop-mierlo.nl 

 StudioFOTOMAX-2925mid

M.J.J.M.A. (Miel) Somers
Burgemeester van Lokvenstraat 137
5731 LT Mierlo
m.somers@geldrop-mierlo.nl 

Raadslid Arnold van den Bulk

A.C.M. (Arnold) van den Bulk
Donjon 94
5664 PD Geldrop
a.van.den.bulk@geldrop-mierlo.nl 

 

DGG (Democratische Groepering Geldrop)

Website: www.dgg-geldrop-mierlo.nl 

Frans Stravers 

F.J.M.C. (Frans) Stravers (fractievoorzitter)
Jan Evertsenstraat 29
5666 GL Geldrop
f.stravers@geldrop-mierlo.nl 

Eric Ketelaars 

J.H.J. (Eric) Ketelaars
Molenakker 10
5664 ET Geldrop 
e.ketelaars@geldrop-mierlo.nl 

Dirk van Weert 

H.E.J. (Dirk) van Weert
Vlasstraat 6
5667 RW Geldrop
d.v.weert@geldrop-mierlo.nl 

Henk Dielis 

H.J.M. (Henk) Dielis
Bofur 6
5661 AX Geldrop
h.dielis@geldrop-mierlo.nl 

Serkan Yarangümeli 

S. (Serkan) Yarangümeli 
Tricotstraat 9
5667 TA Geldrop
s.yarangümeli@geldrop-mierlo.nl 

 

VVD

Website: www.geldrop-mierlo.vvd.nl

Monica Leenders 

M.D. (Monica) Leenders (fractievoorzitter)
Dorpsstraat 104A
5731 JK Mierlo
m.leenders@geldrop-mierlo.nl 

 StudioFOTOMAX-2922mid

M.M.J. (Maik) Barten  
Beukelaar 5
5664 XA Geldrop
m.barten@geldrop-mierlo.nl 

Marianne Mulder-Staaijen 

M.A.T. (Marianne) Mulder-Staaijen
Heer Dickbierweg 17
5731 CK Mierlo
m.staaijen@geldrop-mierlo.nl 

Raadslid Thomas Schouten

Th. (Thomas) Schouten
Eindhovenseweg 56
5662 AB Geldrop
t.schouten@geldrop-mierlo.nl 

 

DPM (Dorpspartij Mierlo)

Jan Peters-Rit 

J.H.G. (Jan) Peters-Rit (fractievoorzitter)
De Loo 85
5731 MP Mierlo
j.peters-rit@geldrop-mierlo.nl 

Hanneke Meulendijk-vd Pasch

J.F.P. (Hanneke) Meulendijk-van de Pasch
Muldershuis 26
5731 MS Mierlo
h.meulendijk@geldrop-mierlo.nl 

StudioFOTOMAX-2928mid

M.G.P (Remco) van de Vossenberg
Hooghuis 27
5731 MR Mierlo
r.v.d.vossenberg@geldrop-mierlo.nl 

 

GroenLinks

Website: https://geldrop-mierlo.groenlinks.nl/ 

Niek Engbers 

N. (Niek) Engbers (fractievoorzitter) 
De Winterstraat 8
5731 EJ Mierlo
n.engbers@geldrop-mierlo.nl 

Eliane Bourassin 

E.C.E. (Eliane) Bourassin
Sporkehout 58
5667 JG Geldrop
e.bourassin@geldrop-mierlo.nl 

StudioFOTOMAX-2933mid

P. (Paul) Kuijken
Bombadil 9
5662 AG Geldrop
p.kuijken@geldrop-mierlo.nl 

 

D66

Website: www.d66geldrop-mierlo.nl 

Ton van Happen 

A.G.J. (Ton) van Happen (fractievoorzitter)
Merijn 1
5663 SP Geldrop
t.v.happen@geldrop-mierlo.nl 

Rita Bemelmans 

H.A.J. (Rita) Bemelmans
Nieuwenpolder 30
5662 VJ Geldrop
r.bemelmans@geldrop-mierlo.nl 

 

Samen

Website: http://samengeldropmierlo.nl/ 

Miranda Verdouw 

M. (Miranda) Verdouw (fractievoorzitter)
Wethouder Jeuckenstraat 11
5665 SC Geldrop
m.verdouw@geldrop-mierlo.nl 

Maurits Habraken 

M.C. (Maurits) Habraken
Ganseboom 111
5662 VC Geldrop
m.habraken@geldrop-mierlo.nl 

 

PvdA

Website: https://geldropmierlo.pvda.nl/ 

Richard van de Burgt 

R.H.M. (Richard) van de Burgt (fractievoorzitter)
Vendelier 1
5663 AN Geldrop
r.v.d.burgt@geldrop-mierlo.nl 

Documenten

De nevenfuncties van raadsleden zijn openbaar. Nevenfuncties raadsleden juni 2018 (pdf, 86 kB)

Bereikbaarheid en contact

telephone 100x100 Telefoonnummer 14 040
email 100x100 gemeente@geldrop-mierlo.nl

location 100x100 Locatie Raadsvergaderingen
Hofdael, Molenstraat 23, Geldrop

letter 100x100 Postadres gemeenteraad
Postbus 10101  5660 GA Geldrop

openingstijden 100x100 Openingstijden gemeentehuis