Gemeente Geldrop-Mierlo
Postbus 10101
5660GA
T: 14 040
E: vragen@geldrop-mierlo.nl

Raadsleden

De laatste gemeenteraadsverkiezingen waren op 21 maart 2018. Aan de hand van de uitslag zijn de 25 zetels verdeeld over 8 fracties. Op deze pagina's vindt u alle partijen en raadsleden. CDA (5 zetels)...

Zoekresultaten

Wordt geladen...

Raadsleden

De laatste gemeenteraadsverkiezingen waren op 21 maart 2018. Aan de hand van de uitslag zijn de 25 zetels verdeeld over 8 fracties. Op deze pagina's vindt u alle partijen en raadsleden. 

 

CDA 

Website: www.cda.nl/geldrop-mierlo.nl 

 Mark van Schaijk

M.G.A.F. (Mark) van Schaijk 
Luchen 3
5731 PZ Mierlo
m.van.schaijk@geldrop-mierlo.nl 

Mark Claasen 

M.J.J. (Mark) Claasen
Hooghuis 19 
5731 MR Mierlo
m.claasen@geldrop-mierlo.nl 

Irene Neele-Janssen 

I.A.J.G. (Irene) Neele-Janssen
Dorpsstraat 131
5731 JH Mierlo
i.janssen@geldrop-mierlo.nl 

 StudioFOTOMAX-2925mid

M.J.J.M.A. (Miel) Somers
Laan van Tolkien 100
5663 RZ Geldrop 
m.somers@geldrop-mierlo.nl 

Bert van Leijsen 

S.A.J. (Bert) van Leijsen
Stationsstraat 5C
5664 AP Geldrop
b.v.leijsen@geldrop-mierlo.nl 

 

DGG (Democratische Groepering Geldrop)

Website: www.dgg-geldrop-mierlo.nl 

Frans Stravers 

F.J.M.C. (Frans) Stravers (fractievoorzitter)
Jan Evertsenstraat 29
5666 GL Geldrop
f.stravers@geldrop-mierlo.nl 

Eric Ketelaars 

J.H.J. (Eric) Ketelaars
Molenakker 10
5664 ET Geldrop 
e.ketelaars@geldrop-mierlo.nl 

Dirk van Weert 

H.E.J. (Dirk) van Weert
Vlasstraat 6
5667 RW Geldrop
d.v.weert@geldrop-mierlo.nl 

Henk Dielis 

H.J.M. (Henk) Dielis
Bofur 6
5661 AX Geldrop
h.dielis@geldrop-mierlo.nl 

Serkan Yarangümeli 

S. (Serkan) Yarangümeli 
Tricotstraat 9
5667 TA Geldrop
s.yarangümeli@geldrop-mierlo.nl 

 

VVD

Website: www.geldrop-mierlo.vvd.nl

Monica Leenders 

M.D. (Monica) Leenders (fractievoorzitter)
Dorpsstraat 104A
5731 JK Mierlo
m.leenders@geldrop-mierlo.nl 

 StudioFOTOMAX-2922mid

M.M.J. (Maik) Barten  
Beukelaar 5
5664 XA Geldrop
m.barten@geldrop-mierlo.nl 

Marianne Mulder-Staaijen 

M.A.T. (Marianne) Mulder-Staaijen
Heer Dickbierweg 17
5731 CK Mierlo
m.staaijen@geldrop-mierlo.nl 

Juliette Kuipéri-Meesters 

M.J. (Juliette) Kuipéri-Meesters
Durin 11
5661 AL Geldrop
j.kuiperi@geldrop-mierlo.nl 

 

DPM (Dorpspartij Mierlo)

Website: www.dpm.nu 

Jan Peters-Rit 

J.H.G. (Jan) Peters-Rit (fractie-voorzitter)
De Loo 85
5731 MP Mierlo
j.peters-rit@geldrop-mierlo.nl 

Hanneke Meulendijk-vd Pasch

J.F.P. (Hanneke) Meulendijk-van de Pasch
Muldershuis 26
5731 MS Mierlo
h.meulendijk@geldrop-mierlo.nl 

StudioFOTOMAX-2928mid

M.G.P (Remco) van de Vossenberg
Hooghuis 27
5731 MR Mierlo
r.v.d.vossenberg@geldrop-mierlo.nl 

 

GroenLinks

Website: www.geldrop-mierlo.groenlinks.nl

Niek Engbers 

N. (Niek) Engbers
De Winterstraat 8
5731 EJ Mierlo
n.engbers@geldrop-mierlo.nl 

Eliane Bourassin 

E.C.E. (Eliane) Bourassin
Sporkehout 58
5667 JG Geldrop
e.bourassin@geldrop-mierlo.nl 

StudioFOTOMAX-2933mid

P. Kuijken (Paul)
Bombadil
5661 AG Geldrop
p.kuijken@geldrop-mierlo.nl 

 

D66

Website: www.d66geldrop-mierlo.nl 

Ton van Happen 

A.G.J. (Ton) van Happen (fractievoorzitter)
Merijn 1
5663 SP Geldrop
t.v.happen@geldrop-mierlo.nl 

Rita Bemelmans 

H.A.J. (Rita) Bemelmans
Nieuwenpolder 30
5662 VJ Geldrop
r.bemelmans@geldrop-mierlo.nl 

 

Samen

Website: http://samengeldropmierlo.nl/ 

Miranda Verdouw 

M. (Miranda) Verdouw (fractievoorzitter)
Wethouder Jeuckenstraat 11
5665 SC Geldrop
m.verdouw@geldrop-mierlo.nl 

Maurits Habraken 

M.C.J. (Maurits) Habraken
Ganseboom 111
5662 VC Geldrop
m.habraken@geldrop-mierlo.nl 

 

PvdA

Website: www.geldrop-mierlo.pvda.nl

Richard van de Burgt 

R.H.M. (Richard) van de Burgt (fractievoorzitter)
Vendelier 1
5663 AN Geldrop
r.v.d.burgt@geldrop-mierlo.nl 

Documenten

Raadsleden maken op grond van artikel 12, lid 1 van de Gemeentewet openbaar welke nevenfuncties zij vervullen. De nevenfuncties zijn opgenomen in het overzicht. Nevenfuncties raadsleden juli 2017 (pdf, 72 kB)

Bereikbaarheid en contact

telephone 100x100 Telefoonnummer 14 040
email 100x100 gemeente@geldrop-mierlo.nl

location 100x100 Locatie Raadsvergaderingen
Hofdael, Molenstraat 23, Geldrop

letter 100x100 Postadres gemeenteraad
Postbus 10101  5660 GA Geldrop

openingstijden 100x100 Openingstijden gemeentehuis